QPOMOCY

Dnia 27 listoada 2016r. w Kościele NMP w Sokółce odbędzie się spektakl muzyczny "Widma" Stanisława Moniuszki. 

Projekt realizowany jest przez nasze stowarzyszenie we współpracy z "Grupą Przyjaciół Moniuszki", działającej przy Sokólskim Ośrodku Kultury.
Projekt jest dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie – Fundacji „Sokólski Fundusz Lokalny”. 

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie!

Zespół Szkół Integracyjnych oraz Stowarzyszenie Qpomocy zapraszają rodziców dzieci z niepełnosprawnością do udziału w Projekcie "Świadomi rodzice = szczęśliwa rodzina". W ramach realizacji projektu zapraszamy rodziców do udziału w spotkaniu z psychoterapeutą Panem Arturem Brzezińskim, który postara się odpowiedzieć na pytanie "jak mądrze dbać o swoje dzieci?" oraz Panią Anną Gawryluk i Panią Anną Jaźwińską – Chren, które podzielą się swoją wiedzą na temat pracy z dzieckiem z zaburzeniami rozwoju. Chętni rodzice mogą wziąć udział w warsztatach wychowawczych pt. "Niezwykłe rodzicielstwo - jestem rodzicem, nie terapeutą". Udział w projekcie jest bezpłatny. Zapraszamy.

10 września 2016 o godz. 11.00 w Kawiarni "Lira" odbędzie się kolejne spotkanie w ramach projektu "Akcja - edukacja dla dużych i małych" na które serdecznie zapraszają:
Stowarzyszenie Q Pomocy oraz Sokólski Ośrodek Kultury
Podczas spotkania opiekę nad dziećmi zapewnią Panie ze "Smykolandii"
Serdecznie zapraszamy!

Projekt został sfinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Sokółce (realizacja zadania publicznego z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz z zakresu przeciwdziałania narkomanii 2016)

PROJEKT "WIDMA" STANISŁAW MONIUSZKO

Stowarzyszenie Q Pomocy i "Grupa Przyjaciół Moniuszki" przy Sokólskim Ośrodku Kultury w okresie czerwiec – listopad 2016r. realizują projekt "Widma" Stanisław Moniuszko, w ramach którego zostanie przygotowany 
i wystawiony spektakl muzyczny "Widma" Stanisława Moniuszki na podstawie "Dziadów" Adama Mickiewicza. W projekt zostały zaangażowane grupy wykonawców pochodzących z różnych środowisk, tj. muzycy zawodowi, członkowie Teatru Amatorskiego "COŚ" i "KTOŚ"; Seniorzy z UTW w Sokółce, domownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Sokółce (osoby niepełnosprawne), dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.
Projekt jest dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie – Fundacji „Sokólski Fundusz Lokalny”.

© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl